باشگاه ایکس بادی سعادت آباد


عضلات با استفاده از الکترودهای هدایت شده در بالای عضله تحریک می شوند و باعث می شود که رشته های عضلانی عمیق با سرعت بالا منقبض و منبسط شوند. از این رو، آموزش و ورزش بسیار سریعتر است. سایر مزایای آموزش XBody EMS شامل: کاهش سلولیت، کاهش سریع، آسان و ایمن وزن، توانایی رشد عضلات 5 برابر سریع تر از تمرین معمولی و بهبود عضلات است. پس از یک جلسه امتحان کردن xbody ،مایلم این ادعاها را باور کنم، اگرچه من نیاز بیشتری به نتایج قابل اندازه گیری دارم.جلسه با پوشیدن لباس ورزشی ems training ایکس بادی سعادت آباد شروع میشود که لازم است این لباس از الیاف طبیعی باشد.در این مورد،من یک تاپ جذب مناسب و شلوارک دریافت کردم که با آب گرم، برای کمک به رسانایی،مرطوب شده بود. خود لباس دارای مهار بند بزرگ و جلیقه ایکس بادی با الکترودهای کوچکی که به دستگاه EMS متصل میشود،بود.مربی شخصی ،به آرامی هر گروه عضلانی را آزمایش می کند و سطح ضربه ای الکتریکی را که برای شما مناسب است را پیدا میکند. این عجیب و غریب است اما ems training به هیچ وجه احساس ناخوشایندی ندارد، حتی میتوانید احساس کنید که ماهیچه هایتان برخلاف اراده و خواست شما سخت مشغول به کار هستند.

ایکس بادی سعادت آباد


بقیه آن نسبتا ساده است. شما با استفاده از حرکات ساده و کنترل شده، تمرینات کم اثر، به سادگی ویدیو را بر روی صفحه نمایش دنبال می کنید.این xbody خیلی حاد به نظر نمیرسد(ظاهرا) که در آن حتی فرد نا هماهنگ (به عنوان مثال من) میتواند شما را هنگام اسکات،بالا بردن بازوها، و پلانک، دنبال و پیروی کند. همه چیز در مفاصل شما بسیار ملایم است،بنابراین هرکسی با مفاصل آسیب دیده،در حال بازیابی،آموزش ترمیمی یا مشکلات پشتی مانند دیسک فتق میتواند این را امتحان کند. در هر جلسه 20 دقیقه ای، سه مرحله مختلف وجود دارد : تمرینات قدرتی،cardio ایکس بادی سعادت آباد ملایم و پایان دادن به ماساژ (خوشبختانه به حالت دراز کشیده روی زمین).درعین حال، لباس ورزشی باعث میشود عضلات شما به طورمداوم منبسط و منقبض شوند.این مثل تمرین بدون نیاز به استفاده از تمام انرژی و فشار وزوری که معمولا در تمرین پیش میاید،میباشد.و با افزایش آن،نتایج بهتری حاصل میگردد. چه نتایجی در ایکس بادی حاصل میشود ؟ پس از انجام 20 دقیقه حرکات ملایم،حرکات کم اثر،آیا میتوانید نتیجه ای را مشاهده کنید؟ بله!!
بعد از دو روز میبینید که من اداواصول و شکلک در میاورم و خودم را از شدت درد میلرزانم و تکان میدهم ( اما به طرزمناسب، من از عضلاتم استفاده میکنم) هر زمان که سعی میکنم بلند شوم و بنشینم.
احساس میکنم بهترین تمرین من در سال بوده است و حتی یک جلسه من را با عضلات و پوست سفید دیدند. ظاهرا، بیشترین سود را از دو جلسه در هفته می بینید و البته، مانند هر برنامه ورزشی، تمرین مداوم. اما این امر می تواند راهی عالی برای شروع یک برنامه ورزشی باشد و تناسب اندام و عضلات شما را افزایش می دهد. این می تواند راه عالی برای شروع رزولوشن ورزش سال نو شما باشد!

ایکس بادی سعادت آباد

فواید اموزش EMS( قدرت، ظاهر بدن و بنیه خود را بهبود بخشید) با بادی استریت احساس خوبی داشته باشید EMS سالهاست که در حوزه فیزیوتراپی و ورزش های رقابتی فعالیت دارد. قدرت این تمرینات ان اساس تحریکات الکتریکی ارام است و نه بر اساس بلندکردن اجسام سنگین (مانند دمبل و وزنه). بنابراین تمرینات ایکس بادی سعادت آباد فشاری را بر مفاصل و رباط ها وارد نمی کنند.
به طور علمی ثابت شده است که تمرینات EMS از تمرینات مرسوم نتایج بهتری را در پی دارد و موجب افزایش قدرت و بنیه شما و اصلاح شکل بدن شما با روش های گوناگون است: افزایش قدرت و استقامت معمولا در هنگام تمرینات عادی در باشگاه از 40 تا 70 درصد نیروی بدنی خود استفاده می کنید. ایکس بادی سعادت آباد با بهبود عملکرد همزمان عضلات و افزایش شدت انقباضات 90 درصد نیروی بدن شما را مصرف می کند و موجب پیشرفت بیشتر در زمان کمتر می شود.
عضله سازی(هایپرتراپی)
از طریق تمرینات EMS و با تحریک بیشتر عضلات می توان بر حجم انها افزود. بعد از تنها چند جلسه تمرین شما متوجه افزایش اندازه سینه، بازو و عضلات خود خواهید شد. مطالعات گوناگون نشان می دهد که EMS به خصوص در بالا بردن سرعت بازسازی عضلات پس از عمل جراحی موثر است.(همواره قبل از اغاز تمرین بعد از عمل جراحی با پزشک خود مشورت کنید).

کاهش چربی


EMS سطح بالایی از فعالیت متابولیکی را تا ساعت ها پس از جلسه تمرینی ایجاد می کند. هر چه فعالیت متابولیکی بدن بالاتر باشد همانقدر چربی بیشتری می سوزانید و عضله بیشتری می سازید. ثابت شده است که این تمرینات برای زنان باعث کاهش اندازه نواحی از بدن می شود که باعث مشکلات رایج می شوند (مانند کمر، باسن و ران ها) و همزمان نیز قفسه سینه و بازو را محکم می کند. برای مردان از سایز کمر می کاهد و سینه، بازو، پشت و ماهیچه های پا را تقویت می کند. بهبود وضع کیفی بدن و کاهش درد پشت ناهماهنگی در ماهیچه های پشت ، شکم و لگن می تواند منجر به ناراحتی های زیادی شود. باید به این موضوع توجه داشته باشید مخصوصا اگر برای مدت زمان طولانی را در جایی می نشینید. تمرینات EMS موجب کاهش فاحش علائم ناراحتی و بهبود وضعیت بدن شما می شود. تنش عضلانی را کاهش می دهد تمرینات EMS گردش خون در عضلات را بهبود می بخشد که می تواند به طور خاص از تنش عضلانی و سفتی ان بکاهد.

بهبود فعالیت های ورزشی


در بسیاری از ورزش ها قدرت تاثیر بسیار زیادی دارد. تمرینات EMS به همان خوبی که ظرفیت و قدرت عضلات را به بالاترین میزان می رساند، ناهماهنگی های بدنی را نیز اصلاح می کند که بسیار برای ورزش های رقابتی مانند دوچرخه سواری ، فوتبال و شنا مفید و به صرفه است.
درد و خستگی کمتر سیستم عضلانی
تمرینات ایکس بادی سعادت آباد فشار اضافه را بر بدن تحمیل نمی کند. فشار تمرینات بر اثر تحریکات الکتریکی ایجاد می شود و نه بر اثر وزنه های سنگین . این کار برای مفاصل و عضلات بسیار اسانتر است. چون تمرینات بر اثر تحریک الکتریکی صورت می گیرد و نه بر اثر دمبل های سنگین، تمرین برای فرد راحت تر و لذتبخش تر است. اصلاح ناهماهنگی های عضلانی
EMS به گونه ای است که بر گروه های عضلانی خاص انتخاب شده تاثیر می گذارد.برای مثال نشستن زیاد در دفعات زیاد در جایی موجب کاسته شدن عضلات سینه و تضعیف ماهیچه های پشت و شانه ها می شود.
انتخاب دستگاه
یک سوال رایج این است که آیا دستگاه های تبلیغ شده در مجلات بدنسازی به اندازه کافی قدرتمند و مفید هستند؟ بله اکثرا اینگونه هستند. به این دلیل که آنها برای افراد چاق غیر ورزشکار طراحی شده اند پس قدرت لازم برای عبور از آن همه چربی را دارند. اکثر دستگاه ها از لحاظ قدرت برای ورزشکارانی که دارای مقدار زیادی بافت سفید (هدایت بهتری دارد) و چربی بسیار کمی هستند، خوب است. دستگاه هایی که ورزشکاران ما مورد استفاده قرار می دهند، دستگاههای بلند و باریکی هستند که برای زنان چاق طراحی شده است.
هنگامی که به دنبال یک دستگاه هستید، چند مورد وجود دارد که باید به انها توجه کنید. ابتداباید گفت که تعدادی از انها که قیمت انها 280 دلار است به خوبی دستگاههای با قیمت یک هزار دلار هستند. بعضی از آنها تنها می توانند سیسام دو ثانیه روشن و 2 ثانیه خاموش را همراه با دوره های استراحت ارائه دهند. مسلما شما دنبال این چنین دستگاهی نیستید.(هر چند که برای عضلات شکم خوب است زیرا عضلات شکم را باید به عنوان بافت استقامتی و در مدت زمان 10 تا 15 دقیقه در یک دوره تمرین داده شوند).
به جای ان، به دنبال دستگاهی باشید که بتوانید تمرین های خود را کنترل کنید. شما نیازمند جریان 10 یا 15 ثانیه انقباض با 50 ثانیه استراحت هستید.
قیمت نیز ممکن است در میزان راحت بودن دستگاه تأثیر داشته باشد، اما همیشه اینگونه نیست. دستگاههای گران تر ممکن است برای استفاده راحت تر باشند. یک دستگاه با فرکانس هرتز بالاتر معمولا راخت تر است، اما عمر باتری ان بسیار کوتاه خواهد بود. یک دستگاه با فرکانس هرتز پایین دارای عمر باتری بیشتری است. در اخر اینکه، به دنبال کیفیت در هادی ها و پدها باشید.

نتیجه گیری
استفاده از ایکس بادی سعادت آباد در هنگام نشستن روی نیمکت یا روی دوچرخه سواری از شما ارنولد درست نمی کند، اما همان طور که می بینید، در زمینه های ورزشی، توانبخشی و حتی بدن سازی مورد استفاده زیر قرار می گیرد. فقط به یاد داشته باشید. کار کنید و خسته نشوید.