تمرین صبحگاهی برای بهبود خلق و خوی و کاهش استرس مفید است

با تمرینات EMS خوب ، قوی و تندرست دیده شوید
ژانویه 1, 2018
نتیجه تحقیقات دانشجویان دانشگاه تکنولوژی مالزی در مورد اثرات EMS Training بر روی عضلات
فوریه 13, 2018

تمرین صبحگاهی برای بهبود خلق و خوی و کاهش استرس مفید است

تمرین صبحگاهی ems

در صورتی که شما شبیه اکثریت مردم باشید، صبح هایتان احتمالا طوفانی و دیوانه کننده است چرا که تلاش می کنید تا  سر وقت صبحانه بخورید، لباس بپوشید و به موقع خارج شوید. همانطور که احتمالا خودتان هم میدانید، این یک روش ناخوشایند برای شروع یک روز است. اگر روز خود را با خستگی و تنش آغاز کنید، بسیار بعید است که در ادامه روز وضعیت بهتری داشته باشید! ایجاد یک مراسم صبحگاهی می تواند به شما کمک کند که از این عادت مخرب بیرون بیایید و روز خود را با ریتم مناسبی آغاز کنید. اگر در مورد مزایای مراسم صبحگاهی آنچه که باید انجام دهید و چگونگی انجام آن بیشتر بدانید بی شک به اجرای آن علاقمند خواهید شد.

چرا باید یک تمرین صبحگاهی داشته باشید؟

ممکن است بپرسید چرا  روزانه اینگونه وقت گذاشتن ضروری است؟ اساسا شما باید برای روز خود یک ریتم تنظیم کنید. باید روز را با این نگرش آغاز کنید که زندگی شما مفید، شاد و مرتب است. داشتن مراسم تمرین صبحگاهی به معنی پیروی از یک نوع الگو و انجام فهرستی از وظایف است. ادامه این روال به بدن شما اعلام میکند که زمان بیدار شدن، رو به رو شدن با روز و فعال بودن است. پس از مدتی شما خواهید دید که فقط با عمل کردن به برنامه صبحگاهی خود به یک نگرش مناسب در زندگی خود رسیده اید.

بهتر است چه چیزی را در برنامه خود قرار دهید؟

آنچه که میخواهید در روز جذب کنید و یا از خود دور کنید به آنچه که در برنامه صبحگاهی انجام می دهید بستگی خواهد داشت. برای بعضی از افراد صبح با یک اسپرسو شروع می شود. برای درست کردن اسپرسو و صبحانه خود وقت بگذارید، چرا که این بخش حیاتی در تنظیم متابولسیم شما در طول روز خواهد بود. برنامه ریزی برای اوقات فراغت نیز ضروری است. چه در این زمان مطالعه کنید یا جدول کلمات متقاطع حل کنید و یا یک برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را دنبال کنید، اوقات فراغت آرامش را به بقیه روز شما هدیه خواهد داد. فعالیت دیگری را برای شروع صبح خود در نظر بگیرید, در اینصورت این امر باعث میشود  باعث می شود تا شما از خواب بیدار شوید فعالیت بدن و روح را تقویت نموده و در روز مناسب تر شوید. فعالیت یک انگیزه باورنکردنی برای شروع روز است. بیدار شدن شما را راحت تر می کند و شروع یک روز خوب را نوید میدهد.

عادات صبحگاهی خود را تعیین کنید!

احتمالا شما سعی کرده اید که یک مراسم صبحگاهی برای خود تنظیم کنید، اما احتمالا شک دارید که قادر هستید به آن وفا دار بمانید یا خیر! اگر شما مصمم باشید و اراده قوی داشته باشید می توانید از نکات زیر استفاده کنید تا عادات خود را پابرجا نگه دارید. هر بار فقط یک عادت اضافه کنید. به جای اینکه یک مرتبه از خواب برخیزید و تصمیم بگیرید که همه چیز را در برنامه صبحگاهی خود بگنجانید، خوردن یک فنجان قهوه را در برنامه هر روز خود قرار دهید. پس از آنکه عادت کردید روز خود را با قهوه آغاز کنید، می توانید یک صبحانه سالم را اضافه کنید. اضافه کردن مراحل را گام به گام انجام دهید تا به آرامش برسید. همه چیزهایی را که باید انجام دهید ثبت کنید. در چندهفته اول که هنوز برنامه خود را به حافظه نسپردید، داشتن یک خلاصه، پایبندی به برنامه را ساده تر میکند. مناسب بودن برنامه خود را بررسی کنید. ممکن است مواردی در برنامه باشد که ترجیح بدهید دیگر انجام ندهید، یا برای انجام آنها مشکلات جدی را تجربه کنید. آغاز روز باید سرگرم کننده باشد نه یک مأموریت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *